Deze zomer meer goud, meer ‘bling-bling’,  witter dan wit,…
De trends voor de zomer volgens Manufactuur!

WITTER DAN WIT:


De fluotrend en felle zomerkleuren blijven in het straatbeeld, maar krijgen deze zomer tegenkanting van het subtiele wit en zachte aardekleuren.

In de stoffen zien we mooie subtiele patronen, als het kan afgewerkt met een beetje kant!

1. Palaciohttp://www.manufactuur.be/en/t-shirt-palacio.html
2. Bari:  http://www.manufactuur.be/en/t-shirt-bari.html
3. Sweater Tessahttp://www.manufactuur.be/en/brands/le-mont-saint-michel/pull-tessa-8416.html
4. Sweater Boat: http://www.manufactuur.be/en/brands/le-mont-saint-michel/sweater-boat-8429.html 

 

OH MY GOLD:


Meer goud en zilver deze zomer!

Subtiel of in zijn volle, schijnende glorie.
Deze elegante kledingstukken hoeven vanaf nu niet enkel meer ’s avonds uit de kast gehaald worden, maar mogen overdag ook gezien worden.

1. Dress Alvaro: http://www.manufactuur.be/en/brands/sessun/dress-alvaro.html
2. Dress Radicale: http://www.manufactuur.be/en/brands/hartford/dress-radicale.html

3. Top Louhttp://www.manufactuur.be/en/brands/marie-sixtine/top-lou.html
4. Dress Maria: http://www.manufactuur.be/en/brands/marie-sixtine/dress-maria.html


ARTY:

Mode is toegepaste kunst en dat kan dit seizoen vrij letterlijk genomen worden.

Verfspatten, arty prints werden gespot op de catwalks, maar dus ook bij Manufactuur.
Onder andere Swildens en Dutchess kwamen met enkele gedurfde stukken op de proppen!

1. Dress Dauphinehttp://www.manufactuur.be/en/brands/dutchess/dress-dauphine.html
2. Trousershttp://www.manufactuur.be/en/brands/swildens/trousers-2e14kif.html
3. Blouse Kool: http://www.manufactuur.be/en/brands/swildens/blouse-kool.html 
4. Dress Kenza: http://www.manufactuur.be/en/brands/swildens/dress-kenza.html